KOPOS přišel na trh s novou montážní deskou do zateplení

19. 03. 2017 | Dalším rozšířením produktové řady do systému elektroinstalace, se kterou přišla kolínská firma KOPOS, byla nová montážní deska do zateplení. Představena byla také na mezinárodním veletrhu AMPER v Brně.

Všichni zájemci se na nový produkt mohli podívat na stánku KOPOS P4.03, kde jim potřebné informace o výrobku zodpověděl produktový manager Jiří Němeček. „Nazvali jsme ji MDZ XL a zvládne víc. Nejen, že se jedná o 4x větší plochu pro montáž elektrických zařízení na zateplenou fasádu, ale poskytuje i dostatečně velký prostor pro svorkování, a to díky integrované krabici.  Tu lze samozřejmě zakrýt nosným víkem“, doplňuje k novému produktu. Součástí balení jsou kvalitní hmoždinky, šrouby a nosné víko. Výrobek bude v prodeji v květnu letošního roku. Z řady systémů do zateplení nabízíme také elektroinstalační krabice KEZ, montážní desku MDZ, vícenásobnou elektroinstalační krabici KEZ – 3 nebo také krabici s nastavitelnou hloubkou v různých variantách KUZ.

  

Zpět na výpis


Video-prohlídka veletrhu AMPER 2018


AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper