Novinky veletrhu více novinek

20. 02. 2020 INFORMA - databáza overených firiem

INFOMA - Mediálny partner výstavy AMPER 2020 pripravuje dvadsiaty prvý ročník odbornej ročenky ENERGETIKA - STROJÁRSTVO 2021. Ročenka poskytuje informácie o spoločnostiach pôsobiacich v oblasti energetiky, elektrotechniky, elektroniky a strojárenstva na Slovensku.

celý článek

19. 02. 2020 V České republice vznikl unikátní blockchainový systém!

ElA blockchain je světově unikátním blockchainovým projektem, který buduje společně komunita soukromých firem a státních institucí pro své potřeby jako důvěryhodnou platformu pro průmysl a obchod i jako veřejnou autoritu pro registraci digitálního vlastnictví.Těší nás, že kromě firem projevily zájem o vstup do projektu i instituce státní správy. Svůj node si již zřídilo například Ministerstvo průmyslu a obchodu. Také Svaz průmyslu a dopravy instaloval svůj node, dokonce v první desítce účastníků. Je to pro nás signálem, že odborná veřejnost pokládá blockchain za důležitou technologii spojenou s digitální budoucností průmyslu a služeb v České republice

celý článek

18. 02. 2020 AMPER TOUR - efektivní způsob návštěvy veletrhu

Zažijte veletrh jinak a zúčastněte se organizované prohlídky vybraných vystavovatelů. Na každém stánku Vás bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy. Komentované prohlídky představí témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby. V termínu od 17. - 20. 3. organizuje Trade Media International.

celý článek

17. 02. 2020 MOREK CZ rozšiřuje portfolio výrobků vlastní značky

Společnost MOREK CZ prezentuje na veletrhu AMPER 2020 novou produktovou řadu šroubových kabelových ok a spojek s trhacími šrouby do 36 kV. Ve svém stánku P1.16 bude představena i nová kompletní řada kabelových vývodek a ventilačních záslepek.

celý článek

12. 02. 2020 Zrušení účasti čínských firem na veletrhu AMPER 2020

S ohledem na aktuální situaci ve světě spojenou se šířením koronaviru Covid-19, následně vyhlášením globálního stavu nouze Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a dalším restrikcím spojeným se vstupem čínských občanů do České republiky (zrušení přímých letů z Číny, pozastavení vydávání víz čínským občanům) je společnost Terinvest těmito okolnostmi nucena zrušit účast firem z kontinentální Číny na veletrhu AMPER 2020. Výjimku tvoří čínské společnosti, které jsou schopny své expozice personálně zajistit zástupci z Evropy.

celý článek

12. 02. 2020 AMPER SMART & SAFE CITY 2020 představuje ... Bezdrátová zónová regulace vytápění IQRC

Systém bezdrátové regulace vytápění je určen pro rozsáhlé komplexy budov typu školy, nemocnice, úřady, hotely atd. Softwarem lze snadno nastavit automatické ovládání termostatických hlavic nasazených na stávající radiátory, a tak zajistit správnou teplotu v místnostech v různých časech. Toto a další řešení představí společnost HDL Automation v hale P, č. stánku 4.08.

celý článek

Pozvánka na veletrh AMPER 2020

 

  

 

 

 

 

AMPER na Facebooku


HOME


28. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

17.-20.3.2020

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper