Novinky veletrhu více novinek

21. 02. 2018 Jaké novinky uvidíte na stánku Murrelektronik během veletrhu AMPER 2018?

Mezi do budoucnosti orientovaná řešení pro síťovou technologii patří spravovaný switch zajišťující rychlou datovou komunikaci, dokonalé síťové řešení a rozsáhlé diagnostické funkce. Nové kompaktní I/O moduly SOLID67 usnadňují instalaci v poli, jsou atraktivní pro použití s IO-Link senzory, akčními členy a mohou pracovat s více protokoly.

celý článek

21. 02. 2018 AMPER SMART CITY představuje Comet system - IoT - snímače teploty, vlhkosti, tlaku pro síť Sigfox

Snímače, které na veletrhu AMPER uvede společnost Comet system, komunikují pomocí bezdrátové sítě SIGFOX, která se vyznačuje nízkými provozními náklady a komunikací na velké vzdálenosti při malé spotřebě energie. Hala V, st. č. 2.03.

celý článek

19. 02. 2018 iPředstavujeme Vám jedinečný IO-Link starter-kit. Vyzkoušejte výhody IO-Link přímo na Vašem stole.

Oslovili nás zákazníci a chtěli jednoduchý nástroj, aby zjistili, jak může být jejich výroba efektivnější. Proto jsme pro Vás v ifm připravili jedinečnou sadu IO-Link starter-kit. Začněte svou první zkušenost s digitální komunikační technologií.

celý článek

15. 02. 2018 Firma budoucnosti - stav digitalizace firem v České republice

Jaký je stav digitalizace u českých firem a živnostníků? Jaké technologie jim dokážou zjednodušit život nebo přinést nový byznys? Přednáška ukáže zkušenosti z českých firem a konkrétní příklady toho, jak úspěšně zavádět technologie - ať už do nových či tradičních firem.

celý článek

13. 02. 2018 Radeton s.r.o. představuje novou generaci profesionální techniky pro lokalizaci poruch na kabelech.

Německá společnost Intereng, kterou již nějakou dobu zastupujeme, přichází s novou řadou mobilních automatických systémů pro ještě větší komfort při analyzování a dohledávání poruch na kabelech pomocí rázovací a propalovací techniky. Na tyto novinky se můžete podívat na jejich nové beta verzi internetových stránek www.beta.intereng.tech

celý článek

13. 02. 2018 ŘÍDICÍ SYSTÉM TGMmini od TG Drives s.r.o.

Kompaktní verze řídicího systému TG Motion obsahující funkce pohybu jednoosého, víceosého a souvislého řízení - polohování z bodu do bodu, elektronická převodovka a vačka, CNC interpolátor a indexování. Systém TGMmini představuje ekonomické řešení pro řízení strojů a zařízení v Průmyslu 4.0.

celý článek


Video-pozvánka na veletrh AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod


26. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

20.-23.3.2018

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper