Novinky více novinek

09. 02. 2017 Fórum automatizace 2017: Automatizace mění průmysl

Na veletrhu AMPER bude v hale V všem návštěvníkům otevřen přednáškový prostor, Fórum automatizace. Časopis Automa v něm uspořádá živý program přednášek s podtitulem „Automatizace mění průmysl“.

celý článek

26. 01. 2017 AMPER SMART CITY opět představí nové technologie a řešení z oblasti tzv. chytrých měst

Vystavovatelé mají letos již podruhé možnost zařadit své produkty, technologie či řešení do programu, který se na veletrhu AMPER věnuje problematice tzv. chytrých měst. V rámci doprovodného programu proběhne v úterý 21. 3. od 9.00 hod. v sále P4 konference "Smart City v praxi II", která bude navazovat na přehlídku smart city novinek přímo na stáncích vystavovatelů.

celý článek

23. 01. 2017 Veletrh AMPER 2017 obdržel své záštity

Veletrhu AMPER 2017 byly uděleny záštity od předsedy vlády České republiky, Hospodářské komory České republiky, Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, dále parlamentu České republiky, hejtmana Jihomoravského kraje, primátora města Brna a společnosti ČEPS a.s.

celý článek

23. 01. 2017 ZLATÝ AMPER 2017 – uzávěrka přihlášek pro vystavovatele již 5.2.2017!

V rámci 25. ročníku veletrhu AMPER proběhne tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu - ZLATÝ AMPER 2017. Soutěž je určena pro exponáty prezentované na mezinárodním veletrhu AMPER, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní a reflektují současné trendy vývoje ve svém oboru.

celý článek

AMPER na Facebooku

 

 

Mapa výstaviště

Doprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

 

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Novinky


25. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

21.-24.3.2017

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper