Seznam vystavovatelů 2018

Nomenklatura

6. Pohony, výkonová elektronika, napájecí soustavy

CODICO GmbH

stánek F 3.16

 

web: www.codico.com
e-mail: office@codico.com
tel: +43 1 863050

Zwingenstrasse 6-8, 2380 Perchtoldsdorf, AT

CODICO (COmponent Design In COmpany) je designově orientovaný distributor vysoce kvalitních aktivních a pasívních elektronických součástek a konektorů. CODICO je nezávislá, soukromá firma s centrálou v Perchtoldsdorfu v Rakousku (na jižním okraji Vídně). Další centra jsou v Mnichově (Německo) a ve Stockholmu (Švédsko). Zaměřujeme se na tzv. „design-in“ servis pro zákazníky, který se skládá z poskytování technické podpory od zahájení vývoje až po finální produkt. Krátké komunikační kanály garantují rychlou a vysoce kvalifikovanou podporu. CODICO disponuje profesionálním obchodním a technickým zázemím, které je k dispozici pro zákazníky v Rakousku, Beneluxu, Bulharsku, České Republice, Dánsku, Finsku, Francii, Chorvatsku, Itálii, Německu, Maďarsku, Norsku, Polsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Srbsku, Švédsku, Švýcarsku a UK. Pracujeme v těsném kontaktu s našimi dodavateli a jsme tedy schopni poskytnout zákazníkům informace o nových výrobcích i posledních trendech v technologiích. Současně pomáháme nalézt optimální ceny a termíny dodání. Naší silnou stránkou je, že dovedeme být flexibilní při hledání zákaznicky specifických řešení. Pro další informace prosím navštivte naše stránky: www.codico.com

Sjednat schůzku se společností CODICO GmbH

Prosím zadejte Váše jméno
Prosím zadejte Váš Email
Prosím zadejte preforavané datum
zavřít


Video-prohlídka veletrhu AMPER 2018


AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Katalog vystavovatelů / Seznam vystavovatelů 2018 / CODICO GmbH


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper