Seznam vystavovatelů 2018

Nomenklatura

3. Elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov

EUCHNER electric s.r.o.

stánek V 6.01

 

web: www.euchner.cz
e-mail: info@euchner.cz
tel: +420 533 443 150

Trnkova 3069/117h, 628 00 Brno, CZ

Firma EUCHNER electric s.r.o. je dceřinou firmou společnosti EUCHNER z německého Leinfelden-Echterdingenu, známého špičkového světového výrobce bezpečnostních spínačů, zámků a systémů pro stroje a výrobní zařízení. Má na starost prodej, technickou a aplikační podporu produktů EUCHNER na území České republiky a Slovenska. Mezi naše významné zákazníky patří zejména automobilky, výrobci obráběcích a jednoúčelových strojů a také oddělení zabývající se údržbou a modernizací výrobních zařízení. V našem sortimentu najdete nejen klasické elektromechanické bezpečnostní spínače a zámky pro ochranné kryty, ale i moderní prvky využívající princip unikátně kódovaných RFID transpondérů, který účinně minimalizuje možnost ochromení bezpečnostních prvků. Dále vyrábíme bezpečnostní relé a PLC, optoelektronické ochranná zařízení, tlačítka nouzového zastavení, potvrzovací tlačítka, atd. Kromě bezpečnostních prvků vyrábí EUCHNER i systémy elektronických klíčů pro náhradu hesel a řízení přístupu, přenosné operátorské panely, ruční kolečka, pákové ovladače, přesné mechanické spínače a další prvky pro průmyslovou automatizaci.

Sjednat schůzku se společností EUCHNER electric s.r.o.

Prosím zadejte Váše jméno
Prosím zadejte Váš Email
Prosím zadejte preforavané datum
zavřít


Video-prohlídka veletrhu AMPER 2018


AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Katalog vystavovatelů / Seznam vystavovatelů 2018 / EUCHNER electric s.r.o.


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper