23. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

24.-27.3.2015

Místo konání: Výstaviště Brno


Novinky firem

27. 02. 2015 Designové vypínače? Nejnovější trendy přicházejí z Obzoru

Při zařizování interiérů moderních domácností je oblasti designu věnována stále větší pozornost. Každý interiér domácnosti by měl být elegantní v každém detailu a právě detaily, jako například správně zvolené designové vypínače, mnohdy dotváří celkový dojem z jednotlivých místností. Samozřejmě, že je zapotřebí propojit eleganci s maximální funkčností a nebrat tedy otázku zařizování interiéru na lehkou váhu, ale věnovat jí dostatečnou pozornost.

celý článek

27. 02. 2015 Monitor vývodu MEg71

Dodávka elektřiny je základním předpokladem funkce většiny provozů. Koncepce Smart grids – chytrých sítí zahrnuje i prvky nacházející se uvnitř energetických sítí jako například distribuční transformační stanice (DTS) s dlouhou dobou ekonomické návratnosti. Moderní energetické přístroje umožní rozvoj nových koncepcí i v dosud neamortizovaných energetických sítích.

celý článek

27. 02. 2015 HEGWS – Ochranný návlek hydraulických hadic při roztržení: novinka od HellermannTyton!

Bezpečná práce v blízkosti hydraulických vedení. Hydraulická vedení se musí pravidelně opravovat nebo vyměňovat. V případě poruchy hydraulické hadice se může stát, že se roztrhne. Pro lidi pracující v její blízkosti je to život ohrožující nebezpečí.

celý článek

16. 02. 2015 TA AN Electric - wire processing and trading

In early periods, our major products are wire processing and trading, and then import special specification of wire and related products from Europe and America.

celý článek

16. 02. 2015 Winstar Display - high-quality industrial displays

Established in 1998, Winstar Display Co., Ltd. has devoted itself to the manufacturing and development of high-quality industrial displays including monochrome TN/STN/FSTN LCM, COG LCD, TFT, and OLED display modules. Now we’ve become a leader in the field of small & medium sized flat panel displays with several global patents.

celý článek

16. 02. 2015 K. S. Terminals Inc. - leading manufacturer in Far East for all the ranges of terminals and connectors

KST will introduce their full range of terminals based on the integration of product design, molding, manufacturing, inspection and service in AMPER 2015.

celý článek

09. 02. 2015 HARTING preLink® – instalační technologie pro spolehlivé procesy

Základem spolehlivých datových přenosů je robustní spojovací technika, která se snadno instaluje a skládá se jen z několika samostatných komponent, jejichž instalace je rovněž jednoduchá. Co je však nejdůležitější, instalace konektoru musí být velmi rychlá a spolehlivá také v extrémních podmínkách. S ohledem na tyto požadavky, jež vyplynuly přímo z praxe, vznikly konektory řady preLink®, které se hodí nejen pro komunikaci přes PROFINET, ale splňují také nároky gigabitového Ethernetu.

celý článek

09. 02. 2015 TENEO-POWER - konektory pro energetiku a těžební zařízení

Nově vyvinutá řada konektorů TENEO-POWER – vysoce výkonové konektory pro energetiku a těžební zařízení. Konektory jsou určeny do velmi extrémních podmínek, krytí IP 68, jm. napětí 1000V, jm. proud 1135A krátkodobě až 1300A.

celý článek

21. 03. 2014 5 elektromobilů v Brně: Úspora, krása a ticho na veletrhu

Veletrh Amper v Brně je mimo jiné i o automobilech, v nichž hlučný a neekologický motor nahradily baterie a elektřina za statisíce korun. Některé jsou "jen" úsporné, jiné jsou především drahé, ale kromě toho i krásné. http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-61877960-5-elektromobilu-v-brne-uspora-krasa-a-ticho-ovladly-letosni-veletrh-amper

1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

AMPER na Facebooku

Mapa výstaviště

Doprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Program / Novinky firem


Hlavní navigace:

Amper