Novinky firem

AMPER SMART & SAFE CITY 2020 představuje ... Kamera Mobotix M73

Decentralizovaná edge architektura MOBOTIXu umožňuje používat speciální aplikace s prvky umělé inteligence a strojového učení a otevírá tak dosud nevídaný potenciál. Robustní. Modulární. Kyber-bezpečná. Toto a další inovativní řešení představí společnost Konica Minolta Business Solution Czech v hale P, č. stánku 3.24.¨

celý článek

Novinky ifm electronic na veletrhu AMPER 2020

V letošním roce se společnost ifm electronic zaměřuje především na sektor potravinářství a proto pro něj přináší i řadu novinek. Ze širokého portfolia výrobků vybíráme tyto:

celý článek

 

Automatický přepínač zdrojů TruONE®

TruONE® od ABB je automatický přepínač zdrojů mezi primárním a záložním zdrojem napájení, který nemá omezení vyplývající z komponent použitých u stávajících řešení na trhu. Je navržen s ohledem na aplikaci a výsledkem návrhu je přístroj, který integruje všechny potřebné senzory, ovladače, spínací prvky a uživatelské rozhraní do jedné kompaktní jednotky, jež zjednodušuje instalaci a nastavení, zkracuje dobu montáže, uvedení do provozu a v neposlední řadě maximalizuje spolehlivost a bezpečnost při provozu. Přepínač se dodává ve třech úrovních ovládání tak, aby pokryl požadavky jednoduchých i velmi složitých aplikací. Je zcela spolehlivý i extrémních podmínkách.

Na veletrhu AMPER bude představena mobilní aplikace "JAK NA ROBOTA"

Konference JAK NA ROBOTA je již třetí ze série úspěšných konferencí, které jsou zaměřeny na všechny aspekty týkající se nejen problematiky automatizace, ale především digitální transformace v průmyslu, tzv. Průmysl 4.0. Součástí této konference bude mimo jiné také představení aplikace „Jak na robota“ pro mobilní telefony, která by měla podstatně usnadnit první kontakt mezi zájemcem o implementaci robota s jeho potenciálním dodavatelem.

celý článek

INFORMA - databáza overených firiem

INFOMA - Mediálny partner výstavy AMPER 2020 pripravuje dvadsiaty prvý ročník odbornej ročenky ENERGETIKA - STROJÁRSTVO 2021. Ročenka poskytuje informácie o spoločnostiach pôsobiacich v oblasti energetiky, elektrotechniky, elektroniky a strojárenstva na Slovensku.

celý článek

 

V České republice vznikl unikátní blockchainový systém!

ElA blockchain je světově unikátním blockchainovým projektem, který buduje společně komunita soukromých firem a státních institucí pro své potřeby jako důvěryhodnou platformu pro průmysl a obchod i jako veřejnou autoritu pro registraci digitálního vlastnictví.Těší nás, že kromě firem projevily zájem o vstup do projektu i instituce státní správy. Svůj node si již zřídilo například Ministerstvo průmyslu a obchodu. Také Svaz průmyslu a dopravy instaloval svůj node, dokonce v první desítce účastníků. Je to pro nás signálem, že odborná veřejnost pokládá blockchain za důležitou technologii spojenou s digitální budoucností průmyslu a služeb v České republice

celý článek

MOREK CZ rozšiřuje portfolio výrobků vlastní značky

Společnost MOREK CZ prezentuje na veletrhu AMPER 2020 novou produktovou řadu šroubových kabelových ok a spojek s trhacími šrouby do 36 kV. Ve svém stánku P1.16 bude představena i nová kompletní řada kabelových vývodek a ventilačních záslepek.

celý článek

AMPER SMART & SAFE CITY 2020 představuje ... Bezdrátová zónová regulace vytápění IQRC

Systém bezdrátové regulace vytápění je určen pro rozsáhlé komplexy budov typu školy, nemocnice, úřady, hotely atd. Softwarem lze snadno nastavit automatické ovládání termostatických hlavic nasazených na stávající radiátory, a tak zajistit správnou teplotu v místnostech v různých časech. Toto a další řešení představí společnost HDL Automation v hale P, č. stánku 4.08.

celý článek

Projektování, instalace a údržba dobíjecích stanic pro elektromobily

Víte, co vše potřebujete vědět, abyste mohli bezpečně a správně naprojektovat a nainstalovat dobíjecí stanice pro elektromobily v domácnostech, bytových domech a na veřejných místech? Jaká jsou úskalí všech zákonů a norem? A jak je to s následným provozem, údržbou a revizemi? Toto a mnohem více se dozvíte na našem odborném školení, které pořádá v rámci doprovodného programu veletrhu AMPER 2020 multimediální časopis ElektroPrůmysl.cz spolu se vzdělávací agenturou LPE s.r.o. a společností Terinvest, spol. s r.o.

celý článek

AMPER STARTUP představuje... Umělá inteligence pro kontrolu kvality

24Vision systém společnosti 24VS pracuje na základě neuronových sítí, díky čemuž je schopen zákazníkovi nabídnout nástroj pro kontrolu kvality, který myslí jako člověk, ale pracuje s přesností stroje. Spolehlivost systému je díky využití umělé inteligence vyšší než 99 %. Stánek společnosti 24VS můžete navštívit v hale P.

celý článek

Reflektometr TX8000: PORUCHY TŘESTE SE!

Po roce zkušeností s tímto produktem můžeme říct, že jsme pro vás na trhu objevili skutečný poklad v segmentu základních reflektometrů, protože tento přístroj vykazuje naprosto senzační citlivost, která se často nevidí ani u podstatně dražších reflektometrů.

celý článek

AMPER 5G EXPERIENCE ZONE 2020

Zvlášť vyhrazená sekce veletrhu AMPER 2020 v hale P s názvem AMPER 5G EXPERIENCE ZONE je určena zejména vystavovatelům z oborů telekomunikace a digitalizace a také všem dalším firmám, které chtějí prezentovat své výrobky a služby ve spojení s touto inovativní technologií.

celý článek

FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE 2020

Automatizace a digitalizace v průmyslu náleží mezi hlavní témata veletrhu AMPER 2020 a bude jim patřit prostor převážně v hale V. Na expozicích několika desítek (!) vystavovatelů si návštěvníci budou moci zblízka prohlédnout a vyzkoušet software i hardware pro automatizaci a digitální transformaci výrobních podniků a firem.

 

AMPER e-MOTION – buďte u toho!

Čas letí, doba se mění, revoluce bují všude kolem nás. Program AMPER e-MOTION se zaměřuje na ukázku novinek ve sféře elektromobility. Přímo na veletrhu AMPER uvidíte nejnovější inovace v této dynamicky se rozvíjející oblasti. Vychutnáte si přítomnost samotných elektromobilů a dozvíte se o chystaných změnách v tomto jedinečném odvětví průmyslu, jemuž bude zanedlouho patřit svět.

celý článek

36. ročník celostátního setkání elektrotechniků proběhne opět na veletrhu AMPER

Tradiční akce určená všem elektrotechnikům, projektantům, pracovníkům obsluhy, údržby, revizním technikům, orgánům dozoru nad bezpečností práce a soukromým podnikatelům v elektrotechnice proběhne ve dnech 18. – 19. 3. 2020 v rámci odborného doprovodného programu veletrhu AMPER 2020. Organizuje vzdělávací agentura LPE.

Reportáž z veletrhu AMPER 2019

 

 

AMPER na Facebooku


Úvod / Novinky / Novinky firemHlavní navigace:

Amper