Produktové novinky vystavovatelů

22. 03. 2018 Balluff: zaměřeno na bezpečnost

Expozici společnosti Balluff ve výrazně žluté barvě, typické pro jejich výrobky, nešlo v pavilonu V přehlédnout. A stejně tak byla nepřehlédnutelnost základním principem charakteristickým i pro produkty samotné, což je logické vzhledem k jejich určení - pro zajištění bezpečné výroby.

celý článek

22. 03. 2018 Schunk nabídl prvky pro bezpečnou a efektivní automatizaci

Jedním z hlavních lákadel expozice společnosti Schunk byla ukázka nového kolaborativního chapadla pro roboty EPG-C, které již zanedlouho po svém představení získalo řadu ocenění. Na stánku bylo ale k vidění i řada dalších produktových novinek pro průmyslovou automatizaci, např. inteligentních aplikací se senzory apod.

celý článek

22. 03. 2018 Nový typ pohonu kombinuje přednosti ostatních

Společnost REM-Technik představila ve své expozici zejména pohony, senzoriku a řídicí systémy, prvky pro regulační a měřicí systémy a komponenty pro robotiku. Za pozornost však stála řada dalších prezentovaných řešení - např. aktuální novinka, LeanMotor firmy Stober, kterou REM-Technik na českém trhu zastupuje.

celý článek

22. 03. 2018 Pozvání do panteří klece

Elektřina jako surovina, a také její přesné měření a zjišťování parametrů je tématem s nímž na veletrh AMPER přišla společnost Blue Panther. Připravila nejen přednášky týkající se této problematiky, ale nabídla i příležitost si řadu přístrojů a zařízení v její expozici prakticky vyzkoušet.

celý článek

21. 03. 2018 ABB poprvé v ČR představil novou technologii nabíjení OppCharge

Na veletrhu AMPER bylo poprvé v České republice představeno řešení pro rychlé dobíjení městských elektrobusů s otevřeným rozhraním OppCharge, které spolehlivě slouží v mnoha evropských městech. Díky krátké době nabíjení, typicky 3-6 minut v konečných zastávkách, lze tento systém snadno integrovat do stávajícího provozu MHD.

celý článek

21. 03. 2018 Řešení Murrelektronik pro budoucnost

Společnost Murrelektronik nechyběla ani letos na veletrhu AMPER. Ve své expozici číslo 4.04 v hale V prezentovala návštěvníkům nové výrobky a inovativní řešení, jako jsou bezpečnost, IO Link, síťové technologie, napájení, inovativní řešení na cestě k Průmyslu 4.0 a nejnovější výsledky vývoje v decentralizované instalační technice.

celý článek

21. 03. 2018 Roboti na AMPERU již bez klecí

Stejně jako na jiných průmyslových veletrzích zaměřených na moderní výrobu, ani na AMPERU nemohli chybět roboti a automatizace. Jednoho ze zástupců těchto zařízení - kolaborativního robota schopného přímé spolupráce s lidmi - bylo možno vidět i v expozici Elektropohony Frenštát pod Radhoštěm, která je partnerem značky Yaskawa.

celý článek

21. 03. 2018 Instalační svorky WAGO 221 pro všechny vodiče

Zatímco moderní verze populární elektrikářské “čokolády”, WAGO 221-413, umožňovala připojení vodičů do max. průměru 4 mm, nový typ, představený v expozici firmy WAGO-Elektro spol. s r.o. už zvládl vodiče až do 6 mm průměru.

celý článek

21. 03. 2018 Česká premiéra nejodolnějšího konektoru

V expozici společnosti Schmachtl CZ spol. s r.o. se poprvé v Česku představila novinka z portfolia firmy Wieland, kterou Schmachtl na českém trhu zastupuje: 7pinový konektor gesis RST s nejvyšším stupněm krytí ve své kategorii.

celý článek

21. 03. 2018 KOPOS si poradil také s instalací přístrojů na zateplené fasády

Mezi tradiční vystavovatele patří už roky výrobce elektroinstalačních prvků, společnost KOPOS KOLÍN a.s. Také na letošním ročníku představil řadu novinek a zajímavých produktů, jako např. elektroinstalační prvky pro zateplené budovy, u nichž bývá s instalací tradičních standardních řešení potíž.

celý článek

Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Video-pozvánka na veletrh AMPER 2019


NOVĚ NA VELETRHU:

 

ZLATÝ AMPER
AMPER MOTION

 

 

 

 

 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKA
FÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR

Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper