Produktové novinky vystavovatelů

29. 01. 2019 Murrelektronik na výstavě AMPER 2019

Veletrh Amper poskytuje cenné impulzy na cestě k inteligentní a digitální automatizaci. Murrelektronik, coby vysoce inovativní společnost v tomto sektoru, se bude prezentovat jako přední hráč v digitální transformaci automatizačních procesů.

celý článek

29. 01. 2019 LEDVANCE informuje o „zákazu halogenových žárovek“

Téměř každý druhý Čech neví o „zákazu halogenových žárovek“ Mezinárodní spotřebitelský výzkum zadaný společností LEDVANCE, která je držitelem licence na obchodní značku OSRAM pro výrobky z řady všeobecného osvětlování, upozornil na vysokou míru nevědomosti mezi spotřebiteli o „zákazu“ halogenových žárovek.

celý článek

28. 01. 2019 Elektrotechnická asociace ČR - konference JAK NA ROBOTA

Konference velmi názorně ukáže, co je dnešní robotika, co jsou technologie 4.0, co je digitální transformace a to zejména na praktických a již aplikovaných řešeních. Věnovat se budeme i aplikacím mimo automotive a elektro – chceme ukázat, že pokročilé technologie mohou dobře sloužit i v potravinářství, v lesnictví, zemědělství ale třeba i v cukrárně. 20. března, sál P4, 10-17 hodin.

28. 01. 2019 NOVĚ NA VELETRHU COMPUTER STAGE

Navštivte na veletrhu novou COMPUTER STAGE, kterou pořádá společnost Terinvest ve spolupráci s časopisem COMPUTER. Po celou dobu konání veletrhu jsou připravenyd debaty a panelové diskuze určené odborníkům, obchodníkům, ale i široké veřejnost, a to na aktuální témata z oboru ICT. HALA P.

celý článek

16. 04. 2018 AMPER MOTION v pořadu Autosalon, ve čtvrtek večer na Prima Cool!

V rámci AMPER MOTION se v Brně představilo více jak 100 nejnovějších modelů současného světa elektromobility a výběr z toho nejlepšího na Vás čeká již tento čtvrtek v 20:15 na Prima Cool.

celý článek

05. 04. 2018 AMPER partnerem Průmyslového fóra Itálie-Německo-ČR

AMPER Vás společně s Italsko-českou obchodní komorou dne 25. dubna 2018 od 13.30h zve na Průmyslové fórum Itálie-Německo-ČR „Approaching Industry 4.0: a systemic challenge for humans“ Akce má za cíl vytvořit konfrontaci vysoké úrovně na aktuální témata, která zajímají průmyslový sektor, od světa Průmyslu 4.0 až po vztahy mezi průmyslem a vzdělávacím systémem.

celý článek

23. 03. 2018 Veletrh AMPER 2018 je u konce.

Velké díky patří všem vystavovatelům za bezvadnou přípravu a ukázkově odvedenou práci na svých propracovaných expozicích, návštěvníkům za vytvoření skvělé veletržní atmosféry a brněnskému výstavišti za možnost zrealizovat 4 výtečné dny obchodních jednání a společenských setkání. Již nyní se těšíme na 27. ročník, který zavítá zpět do Brna ve dnech 19. až 22. března 2019.

celý článek

23. 03. 2018 Svět zachycený v síti IoT

Internet věcí je jedním z frekventovaných pojmů moderní doby. T-Mobile a SigFox prezentovali ve své expozici síť pro internet věcí, kterou tyto firmy začaly společně budovat jako první v ČR. Dnes je jejich sítí pro IoT pokryta celoplošně prakticky celá republika.

celý článek

23. 03. 2018 Přátelští mluvící roboti

Zlín inspiroval i název mladé firmy Zlín Robotics, která nedávno uvedla na český trh kolaborativní roboty tajwanského výrobce Techman Robot (TM). ČR se tak stala čtvrtou zemí v Evropě, kde se s těmito špičkovými systémy lze nyní setkat.

celý článek

23. 03. 2018 „Malej, ale šikovnej...”

Zlidovělá filmová hláška čiperného čertíka z populární pohádky Princezna ze mlejna v podstatě trefně vystihuje i hlavní charakteristiky kompaktního řídicího systému TGMmini, aktuální novinky firmy TG drives.

celý článek

Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Video-pozvánka na veletrh AMPER 2019


NOVĚ NA VELETRHU:

 

ZLATÝ AMPER
AMPER MOTION

 

 

 

 

 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKA
FÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR

Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper