KOPOS KOLÍN a.s. představil novinky pro rok 2019

27. 02. 2019 | Jednodušší a přehlednější objednávání kabelových tras a ještě prostornější krabice do dutých stěn Vás letos čekali s KOPOSem.

Pro snadné konfigurování výrobků pro kabelové trasy nyní webové stránky www.kopos.cz nabízí  online konfigurátor KNS. Jedná se o nový intuitivní program, který poskytuje větší komfort při práci s výrobky KOPOS.

   Program pracuje s výrobky produktového portfolia kabelových nosných systémů, včetně systémů se zachováním funkčnosti při požáru. Je uživatelsky příjemný, nevyžaduje hluboké znalosti o výrobcích a jeho základní myšlenkou je vytvoření jednoduché soupisky materiálu potřebného k sestavení kabelové trasy. V našem konfigurátoru vždy naleznete aktuální výrobky. Čeká Vás rychlá orientace v programu a možnost uložení projektu a následného doplňování. Na závěr vygenerujete výslednou soupisku včetně EAN kódů.

  Očekávanou novinkou se stala elektroinstalační krabice s označením KPL 64-50/4LD. Čtyřnásobná krabice přináší možnost instalace do stavebních materiálů třídy reakce na oheň A1-F. Vstupní otvory jsou tvořeny z pružného materiálu, který zajišťuje vzduchotěsnost prostupu i při vloženém kabelu či trubce. Všechny krabice z této řady jsou vhodné pro nízkoenergetické nebo pasivní domy. Pro rychlou instalaci jsou šrouby instalačních patek opatřeny dvojchodým závitem. Vysoký standard krabic do dutých stěn tak přinášíme i do čtyřnásobné varianty.

  Bude nám potěšením, pokud si o našich novinkách, ale i o dalších tématech z oblasti elektrotechniky, přijdete s námi popovídat na stánek KOPOS.

HALA P, stánek č. P 4.03

Zpět na výpis

Reportáž z veletrhu AMPER 2019


NOVINKA VELETRHU 2019:


 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKAFÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR
Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2019

 

 


AMPER na Facebooku


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


28. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

17.-20.3.2020

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper