REM-Technik představil novinku - LeanMotor

06. 03. 2018 | LeanMotor je naprostou novinkou mezi pohony – překrývá propast mezi motory asynchronními a servomotory.

Německá firma Stöber představila novou řadu motorů LeanMotor. Na trhu se jedná o jedinečnou záležitost, i proto byl LeanMotor přihlášen do soutěže Zlatý Ampér.

LeanMotor je lehčí a menší než asynchronní motor se stejným výkonem, má vysokou účinnost a pyšní se i nízkou spotřebou energie a dlouhou životností, je perfektním řešením pro dynamickou automatizaci. Protože LeanMotor nemá poziční enkodér, neobsahuje žádnou elektroniku, je vhodný i do náročných provozních podmínek. Při použití řídicí jednotky Stöber umožňuje otáčky a točivý moment nastavit na libovolnou hodnotu i bez enkodéru.

Motor si můžete prohlédnout v hale V na stánku 5.03, kde k vidění bude model i aplikace LeanMotoru. LeanMotor na veletrhu představila firma REM-Technik, která se mimo jiné zabývá prodejem komponentů pro automatizaci a na trhu působí již 15 let. Více o firmě najdete na webových stránkách www.rem-technik.cz.

Zpět na výpis


Video-prohlídka veletrhu AMPER 2018


AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper