Předplatné Elektor pro naše vystavovatele a návštěvníky AMPER 2018 zdarma

04. 01. 2018 | Pro naše vystavovatele a návštěvníky nabízíme exkluzivní nabídku předplatného specializovaného magazínu zaměřeného na elektrotechniku zdarma na 4 měsíce (v anglickém jazyce).

Každé vydání magazínu Elektor se zaměřuje na aktuální témata z oblasti elektrotechniky, laboratorní testy v praxi či vysoce kvalitní DIY konstrukční projekty. Elektor přináší řešení a inspiraci např. pro Raspberry Pi, Arduino, IoT, embedded systémy, 3D tisk a mnohé další. 

Pro naše vystavovatele a návštěvníky nabízíme exkluzivní nabídku předplatného zdarma na 4 měsíce (v anglickém jazyce). Využijte bezplatné členství a obdržíte nejen dvě digitální edice časopisu Elektor, ale také čtyři měsíce přístupu ke všem online službám! Ke stažení jsou pak verze magazínu v německém, francouzském a holandském jazyce. Toto zkušební členství se automaticky ukončí bez dalších závazků z vaší strany.

Přihlášení ZDE

Zpět na výpis


Video-pozvánka na veletrh AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


26. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

20.-23.3.2018

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper