AMPER SMART CITY opět představí nové technologie a řešení z oblasti tzv. chytrých měst

26. 01. 2017 | Vystavovatelé mají letos již podruhé možnost zařadit své produkty, technologie či řešení do programu, který se na veletrhu AMPER věnuje problematice tzv. chytrých měst. V rámci doprovodného programu proběhne v úterý 21. 3. od 9.00 hod. v sále P4 konference "Smart City v praxi II", která bude navazovat na přehlídku smart city novinek přímo na stáncích vystavovatelů.

AMPER SMART CITY reprezentuje specifické odvětví tzv. chytrých technologií, které si kladou za cíl zvýšit kvalitu života ve městě. Patří sem technologie, které jsou na veletrhu AMPER běžně vystavovateli prezentovány -  např. systémy inteligentního řízení městského osvětlení, využívání obnovitelných zdrojů energie, zavádění prvků smart grids, systémy inteligentních budov, elektromobilita, rozvoj městské dopravy, dopravní telematika a parkovací systémy, ale také moderní systémy pro komunikaci vedení města s občany.

Program AMPER SMART CITY umožňuje vystavovatelům ještě více upozornit na prezentaci těchto technologií na veletrhu zvýrazněním ve veletržním průvodci, na webu amper.cz, v PR článcích a také elegantním označením stánku poutačem, který získá každý přihlášený účastník programu.

Přihlášku do programu AMPER SMART CITY a bližší informace najdete zde.

Odborný partner doprovodného programu:
Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services

Mediální partner doprovodného programu:

Zpět na výpis

Reportáž z veletrhu
AMPER 2017

 

AMPER na Facebooku

Mapa výstaviště

Doprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod / Produkt. novinky / Produktové novinky vystavovatelů


25. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

21.-24.3.2017

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper