Katalog 2019

Nomenklatura

10. Automatizace, řízení a regulace

CODICO GmbH

stánek F 2.12

 

web: www.codico.com
e-mail: office@codico.com
tel: +43 1 86305 0

Zwingenstraße 6-8, 2380 Perchtoldsdorf, AT

CODICO (COmponent Design In COmpany) je designově orientovaný distributor vysoce kvalitních aktivních a pasívních elektronických součástek a konektorů.

CODICO je nezávislá, soukromá firma s centrálou v Perchtoldsdorfu v Rakousku (na jižním okraji Vídně). Další centra jsou v Mnichově (Německo) a ve Stockholmu (Švédsko).

Zaměřujeme se na tzv. „design-in" servis pro zákazníky, který se skládá z poskytování technické podpory od zahájení vývoje až po finální produkt. Krátké komunikační kanály garantují rychlou a vysoce kvalifikovanou podporu.

CODICO disponuje profesionálním obchodním a technickým zázemím, které je k dispozici pro zákazníky v Rakousku, Beneluxu, Bulharsku, České Republice, Dánsku, Finsku, Francii, Chorvatsku, Itálii, Německu, Maďarsku, Norsku, Polsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Srbsku, Švédsku, Švýcarsku a UK.

Pracujeme v těsném kontaktu s našimi dodavateli a jsme tedy schopni poskytnout zákazníkům informace o nových výrobcích i posledních trendech v technologiích. Současně pomáháme nalézt optimální ceny a termíny dodání. Naší silnou stránkou je, že dovedeme být flexibilní při hledání zákaznicky specifických řešení.

Pro další informace prosím navštivte naše stránky: www.codico.com

Sjednat schůzku se společností CODICO GmbH

Prosím zadejte Váše jméno
Prosím zadejte Váš Email
Prosím zadejte preforavané datum
zavřít

Reportáž z veletrhu AMPER 2019

 

 

 


 

 

AMPER na Facebooku


Úvod / Katalog 2019 / CODICO GmbH


28. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

17.-20.3.2020

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper