Katalog 2019

Nomenklatura

14. Služby, vzdělání, média a instituce

Inspecto s.r.o.

stánek P 3.26

 

web: www.inspecto.online
e-mail: inspecto@inspecto.online
tel: +420 266 055 648

Pařížská 68/9, 110 00 Praha 1 - Josefov, CZ

Společnost INSPECTO s.r.o. vyvíjí a distribuuje software INSPECTO pro provádění a řízení revizí.
INSPECTO je online revizním nástrojem, který díky plánovači a přednastaveným postupům při výkonu usnadňuje a zrychluje provádění a řízení revizní činnosti. Buduje také přehlednou evidenci klientů a měřidel, zajišťuje metrologický proces a nabízí aktivní propojení aplikace na definice technických normativů. Obsahuje rovněž neustále aktualizovanou databázi závad s více než 20 000 položkami.
INSPECTO pracuje na mobilních zařízeních (Android) i běžných počítačích (internetový prohlížeč) a umožňuje vytvoření revizní zprávy přímo v místě revize - vyhotovenou revizní zprávu lze podepsat elektronicky a ihned odeslat nebo ji vytisknout a předat fyzicky.

Aplikace INSPECTO aktuálně obsahuje modul pro revize vyhrazených technických elektrických zařízení (VTEZ), který se skládá z oddílů Elektrické stroje. Zařízení pro obloukové svařování, Elektrické spotřebiče, Elektroinstalace a Systémy ochrany před bleskem. Každý oddíl obsahuje šablony pro revizní činnost dle konkrétních norem (nových i dřívějších).

Všechny rozpracované i dokončené revizní zprávy (a také databáze klientů a měřidel) jsou bezpečně uchovávány v cloudovém úložišti Microsoft Azure, které je zajištěno proti ztrátě dat.

Sjednat schůzku se společností Inspecto s.r.o.

Prosím zadejte Váše jméno
Prosím zadejte Váš Email
Prosím zadejte preforavané datum
zavřít

Reportáž z veletrhu AMPER 2019

 

 

 


 

 

AMPER na Facebooku


Úvod / Katalog 2019 / Inspecto s.r.o.


28. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

17.-20.3.2020

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper