AMPER STARTUP 2019

AMPER STARTUP je prezentace nových a začínajících firem.

V sekci STARTUPU v hale P bude představen:

  • Flexibilní modulární systém pro stacionární ukládání elektřiny s vysokou účinností. Optimální systém stacionárního úložiště elektřiny lze využít např. pro podporu rychlonabíjení elektromobilů nebo pro samospotřebu elektřiny z fotovoltaických elektráren v průmyslových celcích. Díky modularitě lze v budoucnu systém upgradovat, jeho kapacitu pouhým navýšením objemem elektrolytu, jeho výkon zařazením dalších bateriových svazků. 
  • Univerzální softwarové řešení Open Cloud Smartware umožňující integraci chytrých zařízení různých výrobců do jednoho centrálního ekosystému, nabízející pokročilé možnosti ovládání, řízení a automatické konfigurace.
  • Docházka GIRITON je cloudový systém pro evidenci docházky, služebních cest, plánování směn a vykazování práce na jednotlivýchprojektech. Zároveň dovoluje podávat žádosti o dovolené či hlídat počty sick days. 
  • Bezdrátový systém chytrých kostek Homee je určen pro komplexní ovládání vaší domácnosti. To zahrnuje tři základní oblasti: zabezpečení, vnitřní klima a komfort. Možnost integrace velkého množství senzorů, detektorů a akčních prvků pro stavbu chytré domácnosti. Podpora hned několika rádiových protokolů (EnOcean, Z-Wave, WLAN a ZigBee) dovoluje propojit rozmanité typy produktů od různých výrobců do jednoho systému. 
    Bezdrátové senzory a detektory s technologií EnOcean využívají pro svůj provoz a komunikaci pouze energii z okolního prostředí a to ze světla, pohybu, rozdílů teplot nebo vibrací. Tyto prvky tedy nepotřebují baterie a jsou zcela bezúdržbové.
    Celý systém je velmi flexibilní a je možno jej kdykoliv rozšířit o dlaší prvky a funkce. Možnosti jsou virtuálně neomezené.
  • CNC řezačka polystyrenu řízena počítačem bez nutnosti připojení kabelu. Má jedinečné ovládaní a všechny řídicí povely a přenos dat probíhá přes Bluetooth. K řezačce je připojený pouze zdroj napětí. Dokáže speciálním drátem vyřezávat přesné tvary do polystyrenu. To je vhodné pro 3D nápisy, marketingové účely a věci vhodných do interiéru, exteriéru, nebo ve stavebnictví. Toto kompaktní zařízení je určeno především do menších prostor, jako jsou např. kanceláře, nebo malé dílny. A na výrobky, kde stačí pouze polystyren deskového formátu, do tloušt'ky 200mm.

 

Video-pozvánka na veletrh AMPER 2019


NOVĚ NA VELETRHU:

 

ZLATÝ AMPER
AMPER MOTION

 

 

 

 

 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKA
FÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR

Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku


Úvod / AMPER 2019 / AMPER STARTUP 2019


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper