Novinky veletrhu více novinek

18. 03. 2019 ELEKTROMATERIÁL V MOBILU S APLIKACÍ EMASKA

EMAS představuje převratnou novinku–MOBILNÍ APLIKACI- EMASKU a zákaznický modul. Každý zákazník si na e-shopu nebo v aplikaci může dělat své nabídky, projekty nebo mít své oblíbené produkty uloženy. Aplikace umí číst čárové kódy všech našich produktů.

celý článek

17. 03. 2019 Konference "Perspektivy e-mobility XI" a "Energie pro budoucnost XXV"

Zveme Vás na odborný doprovodný program pořádaný vydavatelstvím FCC Public. Současný stav vývoje techniky v e-mobilitě a její reálné rozšíření v ČR, v Evropě i ve světě posluchačům přiblíží konference "Perspektivy e-mobility XI", která se koná v úterý 19. 3. od 9 hod. v sále P1. Konference "Energie pro budoucnost XXV", která se koná ve středu 20. 3. od 9 hod. v sále P4, se bude zabývat otázkami transportu energie z místa výroby do místa spotřeby s důrazem na úsporná řešení ve stadiu přenosu i spotřeby.

celý článek

15. 03. 2019 AMPER MOTION - Novinky značek Lectron, Haibike, BHbikes, Bulls, Leaderfox

Svět elektrokol.cz, největší prodejní a servisní centrum v ČR, představí nové modely elektrokol pro sezonu 2019.

celý článek

13. 03. 2019 Řadové WAGO svorky mají už tři varianty ovládání

Portfolio řadových WAGO svorek ze série TOPJOB®S se rozrostlo o nové verze, u nichž se vodiče připojují a odpojují za pomoci tlačítek nebo páček. Doplňují tak již zavedené svorky s ovládáním pomocí nástroje zasunutého do odjišťovacího otvoru.

celý článek

13. 03. 2019 Indický pavilon na AMPER 2019

V rámci indického pavilonu se v hale V (V 0.01 - V 3.09) na AMPER 2019 představí na 48 indických firem, prezentace se koná ve spolupráci s Assocham.

celý článek

13. 03. 2019 AMPER SMART CITY představuje ... H-SMART - jednotná IoT platforma pro SMART CITY - veřejné osvětlení, měření energií, parkování, odpady, nabíjecí stanice

Jedná se o univerzální robustní řešení společnosti ACRIOS Systems pro malé obce i velká města. SmartGrids - měření elektrické energie, tepla, vody, plynu apod. Stánek společnosti najdete v hale V, č. st. 7.07.

celý článek

12. 03. 2019 AMPER STARTUP představuje společnost EASY CONTROL s.r.o.

Společnost Easy Control s.r.o. představí na veletrhu projekt Chytré domácnosti. Díky chytrým kostkám Homee si může kdokoliv vytvořit svou vlastní chytrou domácnost.

celý článek

12. 03. 2019 AMPER TOUR - efektivní způsob návštěvy veletrhu

Zažijte veletrh jinak a zúčastněte se organizované prohlídky vybraných vystavovatelů. Na každém stánku Vás bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy. Komentované prohlídky představí témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby. V termínu od 19. - 21. 3. organizuje Trade Media International.

celý článek

12. 03. 2019 Elektrotechnická asociace ČR - konference JAK NA ROBOTA

Konference velmi názorně ukáže, co je dnešní robotika, co jsou technologie 4.0, co je digitální transformace a to zejména na praktických a již aplikovaných řešeních. Diskutovat na tato a další témata můžete příjít ve středu 20. 3. od 14 hod. v hale P, sál P4.

celý článek

11. 03. 2019 Celostátní setkání elektrotechniků opět na veletrhu AMPER!

Již 34. ročník této odborně-společenské akce proběhne ve čtvrtek 21. 3. v hale P, sál P1. K odborné diskuzi zveme všechny elektrotechniky, projektanty, pracovníky obsluhy, údržby, revizní techniky, orgány dozoru nad bezpečností práce a soukromé podnikatele v oboru. Tuto a další odborné akce v rámci veletrhu AMPER pořádá LPE - odborný partner veletrhu.

celý článek

08. 03. 2019 AMPER SMART CITY představuje ... elektrobus EKOVA ELECTRON

Společnost EKOVA ELECTRIC uvede na veletrhu AMPER svůj 100% elektrický nízkopodlažní autobus EKOVA ELECTRON. Jedná se o klimatizovaný elektrobus s kapacitou až 80 osob a ultrarychlým nabíjením ve standardu OppCharge. Prezentaci společnosti EKOVA najdete v hale F - stánek AM 04 a na venkovní ploše před halou F.

celý článek

07. 03. 2019 AMPER STARTUP představuje společnost Sensority

Společnost Sensority se zabývá vývojem zařízení pro Smart City. Vytváří celá řešení od hardware a firmware až po případný software nebo propojení do vašich systémů.

celý článek

05. 03. 2019 ABB představuje chytřejší budoucnost

Rychlonabíjecí stanice, nové jističe SACE Tmax XT, inspekční robot, revoluční ochranná a řídící jednotka nebo solární měnič - to a mnohem více čeká na návštěvníky stánku ABB na veletrhu Amper. Nepřehlédnete jej v hale P, st. č. 4.10.

celý článek

04. 03. 2019 Konference "Právo v technice"

Zveme Vás na konferenci Právo v technice, která srozumitelnou formou upozorní na novinky v legislativě - například v oblasti elektroodpadů a současně připomene i některé skutečnosti, které bychom měli dávno znát. Konferenci pořádá Elektrotechnické asociace České republiky a bude se konat v úterý 19. 3. od 14 hod. v hale P, sál P3.

celý článek

02. 03. 2019 Startup - založit nebo pro něj pracovat?

V rámci veletrhu AMPER ve spolupráci se STARTUPJOBS.CZ a společností TechFides jsme připravili pro zájemce o STARTUP zajímavý seminář. Termín: pátek 22.3. od 10,00 - 11,00 hod. Vstup je ZDARMA.

celý článek

01. 03. 2019 Vítěz German Design Awards 2019 k vidění na AMPERU !

Na stánku ifm electronic uvidíte inteligentní a inovativní signální RGB maják s IO link, který získal prestižní ocenění German Design Awards 2019.

celý článek

27. 02. 2019 KOPOS KOLÍN a.s. představuje novinky pro rok 2019

Jednodušší a přehlednější objednávání kabelových tras a ještě prostornější krabice do dutých stěn Vás letos čekají s KOPOSem.

celý článek

25. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje ... Dustee Air

Dustee je chytré a nenáročné smart zařízení pro měření znečištění ovzduší v blízkém okolí. Spojením více Dustee Air získáte senzorický systém pro měření imisí v městech, obcích, firmách či domácnostech. Více informací o tomto chytrém zařízení najdete na stánku společnosti SECTRON v hale P, č. st. 2.38.

celý článek

21. 02. 2019 3D FACE čtečka obličeje X112 a kamery 4K s H.265 v IP i AHD systému s IVA od společnosti ELETUR

Společnost ELETUR představí HI-TECH technologie donedávna z oblasti SCIFI! Jako první zaujme speciální FACE recognition čtečka X112. Tato FCR přístupová čtečka zvládá rozpoznat obličej a řídit přístupy do zabezpečených prostor. Dále uvede revoluční řadu IP a AHD kamer a rekordérů značky ZONEWAY v rozlišení 4K UHD, tedy 8MPx a kompresí H.265 s IVA - videoanalytickými funkcemi. Novinky společnosti ELETUR najdete v hale P, st. č. 5.35.

celý článek

20. 02. 2019 Společnost Cognex uvolnila software analyzování snímků založený na hlubokém učení k použití po celém světě

Software VisionPro ViDi v sobě spojuje výkon umělé inteligence se strojovým viděním pro řešení i těch nejsložitějších výrobních aplikací.

celý článek

20. 02. 2019 Manažéri, staňte sa expertom na biznis! So Zisk manažmentom

Inovácie – napredovanie – neustály rast... Tieto i ďalšie témy hýbu svetom biznisu už desaťročia. Ak sa chcete dozvedieť viac o skutočnom svete biznisu, všetky potrebné informácie nájdete v odbornom časopise Zisk manažment.

celý článek

19. 02. 2019 Mobilní sklady elektromateriálu a příslušenství

ELKOV elektro uvádí na trh SERVISBOXy – mobilní sklady elektromateriálu a příslušenství. Využití vhodného typu SERVISBOXu a jeho průběžné zásobování, které zajistí ELKOV elektro, výrazně zjednoduší a zrychlí pořizování materiálu.

celý článek

14. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje ... IoT - snímače teploty, vlhkosti, tlaku pro síť Sigfox

Přístroje komunikují pomocí bezdrátové sítě SIGFOX, která se vyznačuje nízkými provozními náklady a komunikací na velké vzdálenosti při malé spotřebě energie. Více na stánku společnosti Comet System v hale V, č. st. 2.19.

celý článek

12. 02. 2019 AMPER STARTUP představuje GIRITON Systems

Docházka GIRITON je cloudový systém pro evidenci docházky, služebních cest, plánování směn a vykazování práce na jednotlivých projektech. Zároveň dovoluje podávat žádosti o dovolené či hlídat počty sick days.

celý článek

11. 02. 2019 KOMPAKTNÍ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘNÍ SYSTÉM MGBS

Nový bezpečnostní dveřní systém MGBS, pro použití ve stísněných bezpečnostní aplikacích představí na veletrhu AMPER 2019 společnost EUCHNER electric.

celý článek

11. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje .. Bezdrátovou regulaci vytápění

Bezdrátový systém IQRC je vhodný pro stávající i rozsáhlé budovy. Umožňuje snadnou, rychlou a cenově dostupnou instalaci i na klasické radiátory bez nutnosti stavebních úprav. Návratnost investice je 3 - 5 let. Více na stánku společnosti HDL Automation v hale P, č. 4.12.

celý článek

07. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje .. Flowbox platforma k integraci technologií chytrého města

Flowbox platforma slouží k integraci technologií, senzorů měření a dohledu a agregaci řídících funkcí v rámci chytrého města - např. zabezpečení objektů, městský kamerový systém, odpady, městská doprava, signalizace, dobíjecí stanice i unikátní způsob řízení osvětlení. Více na stánku společnosti Flowbox v hale P, č. 2.10.

celý článek

05. 02. 2019 Veletrh AMPER 2019 získal významné záštity

Veletrhu AMPER 2019 byla udělena záštita od předsedy vlády České republiky Andreje Babiše, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka, ministryně průmyslu a obchodu České republiky Ing. Marty Novákové, ministra zahraničních věcí České republiky Tomáše Petříčka, prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimíra Dlouhého, primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové, hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka, generální ředitelky Svazu průmyslu a dopravy České republiky Dagmar Kuchtové a společnosti ČEPS a.s.

celý článek

01. 02. 2019 Soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu uvede prof. Jungwirth

V rámci 27. ročníku veletrhu AMPER proběhne již tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu - ZLATÝ AMPER 2019. Slavnostní vyhlášení výsledků zahájí osobnost letošního ročníku prof. Tomáš Jungwirth, Ph.D.

celý článek

30. 01. 2019 Odborný seminář - Strojní zařízení 2019

Cyklus odborných seminářů zaměřených na důležité informace z oblasti legislativy, platných předpisů a harmonizovaných norem týkajících se elektrických zařízení strojů.

celý článek

Video-pozvánka na veletrh AMPER 2019


NOVĚ NA VELETRHU:

 

ZLATÝ AMPER
AMPER MOTION

 

 

 

 

 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKA
FÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR

Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku


Home


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper