Novinky veletrhu více novinek

19. 02. 2019 Mobilní sklady elektromateriálu a příslušenství

ELKOV elektro uvádí na trh SERVISBOXy – mobilní sklady elektromateriálu a příslušenství. Využití vhodného typu SERVISBOXu a jeho průběžné zásobování, které zajistí ELKOV elektro, výrazně zjednoduší a zrychlí pořizování materiálu.

celý článek

14. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje ... IoT - snímače teploty, vlhkosti, tlaku pro síť Sigfox

Přístroje komunikují pomocí bezdrátové sítě SIGFOX, která se vyznačuje nízkými provozními náklady a komunikací na velké vzdálenosti při malé spotřebě energie. Více na stánku společnosti Comet System v hale V, č. st. 2.19.

celý článek

12. 02. 2019 AMPER STARTUP představuje GIRITON Systems

Docházka GIRITON je cloudový systém pro evidenci docházky, služebních cest, plánování směn a vykazování práce na jednotlivých projektech. Zároveň dovoluje podávat žádosti o dovolené či hlídat počty sick days.

celý článek

11. 02. 2019 KOMPAKTNÍ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘNÍ SYSTÉM MGBS

Nový bezpečnostní dveřní systém MGBS, pro použití ve stísněných bezpečnostní aplikacích představí na veletrhu AMPER 2019 společnost EUCHNER electric.

celý článek

11. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje .. Bezdrátovou regulaci vytápění

Bezdrátový systém IQRC je vhodný pro stávající i rozsáhlé budovy. Umožňuje snadnou, rychlou a cenově dostupnou instalaci i na klasické radiátory bez nutnosti stavebních úprav. Návratnost investice je 3 - 5 let. Více na stánku společnosti HDL Automation v hale P, č. 4.12.

celý článek

07. 02. 2019 AMPER SMART CITY představuje .. Flowbox platforma k integraci technologií chytrého města

Flowbox platforma slouží k integraci technologií, senzorů měření a dohledu a agregaci řídících funkcí v rámci chytrého města - např. zabezpečení objektů, městský kamerový systém, odpady, městská doprava, signalizace, dobíjecí stanice i unikátní způsob řízení osvětlení. Více na stánku společnosti Flowbox v hale P, č. 2.10.

celý článek

05. 02. 2019 Veletrh AMPER 2019 získal významné záštity

Veletrhu AMPER 2019 byla udělena záštita od předsedy vlády České republiky Andreje Babiše, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka, ministryně průmyslu a obchodu České republiky Ing. Marty Novákové, ministra zahraničních věcí České republiky Tomáše Petříčka, prezidenta Hospodářské komory České republiky Vladimíra Dlouhého, primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové, hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka, generální ředitelky Svazu průmyslu a dopravy České republiky Dagmar Kuchtové a společnosti ČEPS a.s.

celý článek

04. 02. 2019 Joyce ČR - týmové komunikační řešení VOCOVO

Joyce ČR na veletrhu AMPER 2019 nově představí sofistikované týmové komunikační řešení VOCOVO, které zlepšuje efektivitu práce a zvyšuje tržby. Řešení je vhodné pro mnoho oblastí, jako např. maloobchod, velkoobchod, sklady, výrobní haly, divadla či nemocničních zařízení.

celý článek

01. 02. 2019 Soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu uvede prof. Jungwirth

V rámci 27. ročníku veletrhu AMPER proběhne již tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu - ZLATÝ AMPER 2019. Slavnostní vyhlášení výsledků zahájí osobnost letošního ročníku prof. Tomáš Jungwirth, Ph.D.

celý článek

30. 01. 2019 Odborný seminář - Strojní zařízení 2019

Cyklus odborných seminářů zaměřených na důležité informace z oblasti legislativy, platných předpisů a harmonizovaných norem týkajících se elektrických zařízení strojů.

celý článek

29. 01. 2019 Murrelektronik na výstavě AMPER 2019

Veletrh Amper poskytuje cenné impulzy na cestě k inteligentní a digitální automatizaci. Murrelektronik, coby vysoce inovativní společnost v tomto sektoru, se bude prezentovat jako přední hráč v digitální transformaci automatizačních procesů.

celý článek

29. 01. 2019 LEDVANCE informuje o „zákazu halogenových žárovek“

Téměř každý druhý Čech neví o „zákazu halogenových žárovek“ Mezinárodní spotřebitelský výzkum zadaný společností LEDVANCE, která je držitelem licence na obchodní značku OSRAM pro výrobky z řady všeobecného osvětlování, upozornil na vysokou míru nevědomosti mezi spotřebiteli o „zákazu“ halogenových žárovek.

celý článek

28. 01. 2019 Elektrotechnická asociace ČR - konference JAK NA ROBOTA

Konference velmi názorně ukáže, co je dnešní robotika, co jsou technologie 4.0, co je digitální transformace a to zejména na praktických a již aplikovaných řešeních. Věnovat se budeme i aplikacím mimo automotive a elektro – chceme ukázat, že pokročilé technologie mohou dobře sloužit i v potravinářství, v lesnictví, zemědělství ale třeba i v cukrárně. 20. března, sál P4, 10-17 hodin.

celý článek

28. 01. 2019 NOVĚ NA VELETRHU COMPUTER STAGE

Navštivte na veletrhu novou COMPUTER STAGE, kterou pořádá společnost Terinvest ve spolupráci s časopisem COMPUTER. Po celou dobu konání veletrhu jsou připravenyd debaty a panelové diskuze určené odborníkům, obchodníkům, ale i široké veřejnost, a to na aktuální témata z oboru ICT. HALA P.

celý článek

Video-pozvánka na veletrh AMPER 2019


NOVĚ NA VELETRHU:

 

ZLATÝ AMPER
AMPER MOTION

 

 

 

 

 

FÓRUM AUTOMATIZACE
FÓRUM OPTONIKA
FÓRUM ENERGETIKY
AMPER SMART CITY
AMPER STARTUP
AMPER TOUR

Celostátní setkání elektrotechniků

FOTOGALERIE AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku


Home


27. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, energetiky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

19.-22.3.2019

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper