23. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

24.-27.3.2015

Místo konání: Výstaviště Brno


 

 

 

 

 

 

Aktuality starší aktuality

02. 03. 2015 Smart panel - nový komunikační systém Enerlin 'X

Po řadě modulárních jističů Acti 9, Schneider Electric přichází s revoluční novinkou zaměřenou na komunikaci, ovládání a monitorování rozváděčů nízkého napětí od transformátoru až po zásuvku.

celý článek

27. 02. 2015 Designové vypínače? Nejnovější trendy přicházejí z Obzoru

Při zařizování interiérů moderních domácností je oblasti designu věnována stále větší pozornost. Každý interiér domácnosti by měl být elegantní v každém detailu a právě detaily, jako například správně zvolené designové vypínače, mnohdy dotváří celkový dojem z jednotlivých místností. Samozřejmě, že je zapotřebí propojit eleganci s maximální funkčností a nebrat tedy otázku zařizování interiéru na lehkou váhu, ale věnovat jí dostatečnou pozornost.

celý článek

27. 02. 2015 Monitor vývodu MEg71

Dodávka elektřiny je základním předpokladem funkce většiny provozů. Koncepce Smart grids – chytrých sítí zahrnuje i prvky nacházející se uvnitř energetických sítí jako například distribuční transformační stanice (DTS) s dlouhou dobou ekonomické návratnosti. Moderní energetické přístroje umožní rozvoj nových koncepcí i v dosud neamortizovaných energetických sítích.

celý článek

27. 02. 2015 HEGWS – Ochranný návlek hydraulických hadic při roztržení: novinka od HellermannTyton!

Bezpečná práce v blízkosti hydraulických vedení. Hydraulická vedení se musí pravidelně opravovat nebo vyměňovat. V případě poruchy hydraulické hadice se může stát, že se roztrhne. Pro lidi pracující v její blízkosti je to život ohrožující nebezpečí.

celý článek

16. 02. 2015 TA AN Electric - wire processing and trading

In early periods, our major products are wire processing and trading, and then import special specification of wire and related products from Europe and America.

celý článek

Novinky veletrhu starší novinky

23. 02. 2015 AMPER | 23. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Místo konání: Výstaviště Brno | Datum: 24.-27.3.2015| více než 560 vystavovatelů | největší setkání profesionálů z oboru | doprovodný program

celý článek

27. 02. 2015 Pozvánka na odborné semináře časopisu DPS Elektronika od A do Z

Rádi bychom Vás jménem časopisu DPS, společnosti Terinvest a partnerů pozvali do Brna na odborné semináře, které jsou doprovodným programem veletrhu AMPER 2015. Přijďte si poslechnout zajímavé prezentace, setkat se a vyměnit si názory se svými kolegy a klienty.

celý článek

04. 03. 2015 Zkušenosti z výroby rozváděčů dle nového souboru norem ČSN EN 61439 - navštivte odborný seminář

Praktické poznatky z výroby rozváděčů podle nových norem řady ČSN EN 61439 – to je nosným tématem semináře. Dozvíte se také o nových trendech v návrzích rozváděčů, o rozváděčových systémech s ověřením návrhu, o Smart Panels nebo o specifikách modulárních přístrojů a jejich výhodách.

celý článek

17. 02. 2015 PROUDOVÉ CHRÁNIČE 2015 - navštivte odborný seminář

V rámci odborného doprovodného programu veletrhu AMPER 2015 se v úterý 24. března uskuteční seminář PROUDOVÉ CHRÁNIČE 2015. Toto téma bude zaměřeno na praktická využití proudových chráničů dle aktuálních technických norem a předpisů. Seminář je ve spolupráci s renomovanými odborníky organizován profesionální vzdělávací agenturou elektrotechniků, společností L.P.Elektro.

celý článek

Video z veletrhu AMPER 2014

Virtuální prohlídka

AMPER na Facebooku

Mapa výstaviště

interaktivní mapa

Doprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


 

Úvod


Hlavní navigace:

Amper