Novinky veletrhu více novinek

19. 01. 2018 FORUM OPTONIKY NA AMPER 2018!

Na FORU OPTONIKY 2018 Vás čeká bohatý program specializovaných přednášek z oboru optiky a fotoniky, vše na jednom místě! Odborníci z předních česko-slovenských institucí budou přednášet o optických a fotonických jevech, optických a laserových systémech a optomechanických zařízeních.

celý článek

10. 01. 2018 Fórum automatizace 2018: Digitální transformace průmyslu

Právě nyní je ten správný čas rezervovat si přednášku ve Fóru automatizace na veletrhu AMPER. V otevřeném přednáškovém prostoru přímo na výstavní ploše v hale V můžete představit pokročilou automatizační a měřicí techniku i nástroje průmyslové informatiky pro digitalizaci, cloudové služby a kybernetickou bezpečnost.

celý článek

04. 01. 2018 Předplatné Elektor pro naše vystavovatele a návštěvníky AMPER 2018 zdarma

Pro naše vystavovatele a návštěvníky nabízíme exkluzivní nabídku předplatného specializovaného magazínu zaměřeného na elektrotechniku zdarma na 4 měsíce (v anglickém jazyce).

celý článek

01. 11. 2017 Společnost RAVEO představí DC aktuátory!

Na veletrhu AMPER 2018 představí společnost RAVEO s.r.o. nově inovovanou řadu DC aktuátorů, jež spadají do oblasti lineární techniky. Díky neustálým vývojovým trendům a požadavkům trhu tak došlo k jejímu rozšíření.

celý článek

02. 10. 2017 Začínáte s podnikáním? Zúčastněte se AMPER START UP a dodejte svému podnikání ten správný impuls do začátku!

Využijte obchodní potenciál veletrhu AMPER a ukažte světu, že právě Váš podnikatelský záměr má šanci získat své místo na trhu! Prezentujte se v rámci doprovodného programu na AMPER START UP a navažte kontakty s novými partnery a získejte nové zákazníky.

celý článek

08. 06. 2017 Smart City - chytré město

Vize, která se postupně dostává ze stránek sci-fi románů do odborných studií a v poslední době stále více i do programů politických stran. Blíží se doba, kdy města budou chytřejší než jejich obyvatelé? Mrkněte na technologie prezentované na AMPERu 2017. Jsou to technologie pro chytré domy, veřejné osvětlení i komplexní řídicí systémy.

celý článek

Video-prohlídka veletrhu
AMPER 2017

 

Na veletrhu Vás přivítal robot Nao

 

Největší přehlídka elektromobility v ČR 

 

 

AMPER na Facebooku


Úvod


26. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

20.-23.3.2018

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper