23. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

24.-27.3.2015

Místo konání: Výstaviště Brno


 

 

 

 

Novinky veletrhu starší novinky

16. 01. 2015 Veletrh AMPER 2015 zaznamenal 500 přihlášených vystavovatelů

Se vstupem do Nového roku se přiblížil i termín konání největšího elektrotechnického veletrhu střední Evropy. Veletrh AMPER, který se uskuteční od 24. do 27. března 2015, tradičně nabízí největší tuzemské setkání odborníků ze všech elektrotechnických oborů. V tomto týdnu svou účast potvrdil již pětistý vystavovatel a organizátoři předpokládají další nárůst přihlášek. Nepropásněte svou příležitost zúčastnit se AMPERu 2015 a zažijte elektrizující atmosféru tohoto jedinečného veletrhu.

celý článek

12. 01. 2015 Katalog produkčních a marketingových služeb

Katalog s produkčních a marketingových služeb pro vystavovatele veletrhu AMPER 2015 je nyní k dispozici. Katalog obsahuje mimo jiné objednávkové listy pro parkovací karty, wifi kupony, ostrahu stánků a rozmanité druhy marketingové propagace. V katalogu také naleznete informace o cateringu, hosteskách, spedici a partnerských hotelích, které nabízejí vystavovatelům veletrhu AMPER ubytování za zvýhodněných podmínek.

celý článek

09. 01. 2015 Veletrh AMPER 2015 podporuje již 138 mediálních partnerů

23. ročník elektrotechnického veletrhu AMPER podporuje na stránkách odborných magazínů a odborných online portálů zaměřených na elektrotechniku, elektroniku, automatizaci, osvětlení, zabezpečovací techniku a komunikaci již 138 mediálních partnerů z řad českých i zahraničních vydavatelství a provozovatelé odborných online magazínů.

celý článek

07. 01. 2015 Seminář - Technické a legislativní požadavky strojních zařízení 2015

Multimediální časopis ElektroPrůmysl.cz a partneři akce připravili v rámci oficiálního doprovodného programu veletrhu AMPER 2015 odborný seminář zaměřený na Technické a legislativní požadavky strojních zařízení.

celý článek

04. 08. 2014 Záštity veletrhu AMPER 2015

Veletrh AMPER 2015 se uskuteční pod záštitou předních představitelů České Republiky. Svou záštitu veletrhu AMPER udělil předseda Poslanecké sněmovny ČR, pan Jan Hamáček. Dále pak ministr průmyslu a obchodu, pan Ing. Jan Mládek, CSc. a primátor města Brna, pan Bc. Roman Onderka, MBA.

celý článek

Video z veletrhu AMPER 2014

Virtuální prohlídka

AMPER na Facebooku

Mapa výstaviště

interaktivní mapa

Doprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


 

Úvod


Hlavní navigace:

Amper