Novinky veletrhu více novinek

18. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje LoRaWAN převodník ACR-MB-L-001/ACR-MDBR-L-001

LoRaWAN převodník slouží k připojení zařízení, která jsou schopná komunikovat prostřednictvím sběrnic M-Bus či RS485 do LoRaWAN sítí. LoRaWAN je technologie spadající do kategorie LPWAN (Low Power Wide Area Network), přičemž LoRaWAN umožňuje bezdrátově komunikovat na velké vzdálenosti (jednotky km) a to obousměrně, bezpečně a s nízkými náklady.

celý článek

18. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje Řídící karty "MLAsCAN"

Sada těchto karet může sloužit jako úsporná alternativa malých PLC. Vychází z dosud realizovaných řízení lisů, kamerových vozíčků, navíječek, souřadnicových pohonů, dávkovačů, aj. Využívá perspektivní obvody na trhu, např. přesné převodníky, výkonové drivery, WiFi moduly.

celý článek

18. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje Dálkový odečet elektroměru pomocí sítě Sigfox

Dálkový odečet elektroměru je typický představitel aplikace využívající sítě Sigfox, tedy sítě pro internet věcí. Naše společnost se specializuje na vývoj takových aplikací. Využíváme k tomu inovativní metodu vývoje elektroniky. Díky tomu jsme schopni zkrátit dobu vývoje z několika měsíců na týdny až dny. Na zařízení pro odečet elektroměru demonstrujeme, jakým způsobem přistupujeme k vývoji a proč dokážeme být rychlí a efektivní.

celý článek

17. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje BigClown IoT stavebnice pro mejkry

Jsme HARDWARIO - tým zkušených vývojářů elektroniky, který pomáhá firmám s jejich IoT inovacemi. Postupujeme chytře, rychle a s nízkými náklady. Pomáháme si našimi nástroji, zejména IoT stavebnicí BigClown.

celý článek

16. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje SimplePack a SimpleLeak

SimpleHW představuje nejmenší, nejjednodušší a nejlevnější IoT hardware komunikující přes síť Sigfox. V nabídce najdete tlačítko, pohybový senzor, trackovací zařízení, záplavový detektor a další produkty, které umožní snadno a rychle realizovat váš IoT projekt.

celý článek

16. 03. 2018 Rychlonabíjecí stanice Siemens Triberium

Siemens na veletrhu AMPER představí svou rychlonabíjecí stanici Triberium 50 kW a nástěnnou nabíjecí stanici VersiCharge.

celý článek

16. 03. 2018 Premiéra nové WAGO svorky a novinky v automatizaci.

Společnost WAGO na letošním veletrhu AMPER jako obvykle představí průřez aktualit z oblastí propojování elektrických vodičů a automatizace. Hlavní novinkou bude ve světové premiéře prezentovaná nová verze páčkové WAGO svorky řady 221.

celý článek

16. 03. 2018 AMPER SMART CITY představuje ... CET´C Europe projekt komplexního řešení tzv. SMART CITY

Projekt CET´C Europe je zaměřen na řešení KOMPLEXNÍHO SMART CITY systému. Zastupující společnost Prokop Technology nabízí ucelené řešení pro realizaci projektů SMART CITY ve městech a obcích ČR, respektive celé EU. Součástí nabídky jsou sloupy, SW i vše ostatní, co k úspěšnému řešení moderního osvětlení, trash managementu, řízení energií i pro bezpečnost evropská města potřebují. Hala P, st. č. 5.50.

celý článek

15. 03. 2018 AMPER STARTUP představuje Moderní diagnostiku transformátorů

Jsme nezávislá poradenská a analytická společnost. Poskytujeme služby v oblasti diagnostiky transformátorových olejů. Naše bohaté zkušenosti a laboratorní vybavení umožňují rychlou analýzu oleje a poskytnutí včasné informace o stavu vašeho zařízení.

celý článek

15. 03. 2018 NECO SK, a.s. - Dual Tech ultazvukový Inovativní hlásič 360°

V kancelářích, konferenčních prostorách a učebnách panují zvláštní prostorové předpoklady, které neusnadňují právě jednoduché a efektivně řízené osvětlení. Proto jsme vyvinuli inovativní hlásič 360° s prezenčním rozmezím 28 m², ve kterém jsou použity nejlepší vlastnosti dvou vedoucích technologií.

celý článek


Video-pozvánka na veletrh AMPER 2018

 

AMPER na Facebooku

Mapa výstavištěmapa výstavištěDoprava

Jak se dostat na veletrh autem, autobusem, vlakem. Vyhledávání spojení, přehledová mapa ČR, informace o MHD v Brně, GPS souřadnice pro Vaši navigaci.

více o dopravě na veletrh

Ubytování

Vystavovatelé veletrhu AMPER mohou využít nabídky hotelů v bezprostředním okolí VÝSTAVIŠTĚ BRNO se speciální veletržní slevou.

více o možnostech ubytování


Úvod


26. Mezinárodní veletrh
elektrotechniky, elektroniky, automatizace,
komunikace, osvětlení a zabezpečení

20.-23.3.2018

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper