Novinky veletrhu starší novinky

21. 03. 2014 Právě skončila největší elektrotechnická událost roku

Dne 21.3.2014 v 16:00 hod. byly brány brněnského areálu uzavřeny, a tím také skončil 22. ročník mezinárodního veletrhu AMPER 2014. Dle pořadatelů, reakcí vystavovatelů a novinářské obce se letošní ročník veletrhu mimořádně vydařil. Produkční tým veletrhu AMPER 2014 by rád poděkoval za spolupráci a profesionalitu všem vystavovatelům a za velkou účast návštěvníkům. Těšíme se na opětovnou spolupráci při přípravách 23. ročníku veletrhu AMPER 2015.

celý článek

21. 03. 2014 5 elektromobilů v Brně: Úspora, krása a ticho na veletrhu

Veletrh Amper v Brně je mimo jiné i o automobilech, v nichž hlučný a neekologický motor nahradily baterie a elektřina za statisíce korun. Některé jsou "jen" úsporné, jiné jsou především drahé, ale kromě toho i krásné. http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-61877960-5-elektromobilu-v-brne-uspora-krasa-a-ticho-ovladly-letosni-veletrh-amper

celý článek

21. 03. 2014 ODBORNÉ SEMINÁŘE A KONFERENCE POŘÁDANÉ TŘETÍ DEN VELETRHU

„Elektroinstalace z pohledu požární bezpečnosti staveb v roce 2014“ bylo hlavní téma konference pořádané společností L.P.Elektro s.r.o. Tato odborná konference byla zaměřená na problematiku požární bezpečnosti elektroinstalací. Obsahem přednášek byly požadavky na elektrické rozvody vyplývající z vyhlášek, zákonů a norem řešících požární bezpečnost staveb. Obsahem byla také upozornění na ostatní technické normy určující požadavky na elektroinstalace z pohledu nebezpečí požáru. Důraz byl kladen na časté případy z praxe, které se vyskytují při hodnocení vlivu požární bezpečnosti na elektroinstalace jako např. zajištění požární bezpečnosti při opravách a rekonstrukcích na schodištích starších bytových domů apod. Pro veletrh AMPER 2014 znamenala konference přínos v obohacení doprovodných programů a přísunu návštěvníků z řad posluchačů, kterých bylo 150.

celý článek

21. 03. 2014 Ohlednutí za Fórem OPTONIKA 2014

V letošním roce se opět prezentovalo Fórum OPTONIKA jako kvalitní a zajímavý doprovodný program veletrhu AMPER. Dvaadvacet přednášek z oblastí optiky, optomechaniky a fotoniky prezentovalo dvaadvacet odborníků z České i Slovenské Republiky. Průměrně se na Fóru OPTONIKA zdržovalo 20 posluchačů, i když v pondělí byl tento počet překročen dvojnásobně hned několikrát. Jasný důkaz, že toto Fórum si za svou historii vytvořilo své skalní příznivce. Děkujeme všem zúčastněným přednášejícím i posluchačům a těšíme se na další ročník Fóra OPTONIKA, který se uskuteční v roce mezinárodního výročí světla.

celý článek

Virtuální prohlídka

AMPER na Facebooku

Mapa výstaviště

interaktivní mapa


Úvod


23. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

24.-27.3.2015

Místo konání: Výstaviště Brno


Hlavní navigace:

Amper